Alimenciarze z woj. śląskiego, których szuka policja - zobacz te ZDJĘCIA [cz. 1]

redZaktualizowano 
Zobacz osoby z woj. śląskiego, które zaniedbały spoczywający na nich obowiązek alimentacyjny i nie wypłacają na rzecz własnego dziecka należnych mu pieniędzy. Widziałeś ich? Poinformuj policję! Kliknij w "zobacz galerię".

Wideo

polecane: Flesz: Czy grozi nam katastrofa klimatyczna?

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

2019.04.05 11:58:39

Mateusz Kijowski, Kazimierz Marcinkiewicz...???

2019.03.20 12:34:05

Pały ruszcie dupy i szukać gnojii

2019.03.19 08:11:28

Przydałoby się każdego alimenciarza tak pokazać co uchyla się od płacenia. Mój były nie płaci 10 lat....

2019.03.13 15:26:54

Ten kraj to porypany, pokazuje się zdjęcia osób które nie płacą, alimentów, czy to są mordercy, czy gwalciciele ta policja jak i sądy to pracują tam ludzie chorzy i nieznajacy prawa. To jest już typowy faszyzm, i liczą na społeczeństwo żeby szpiclowali jak to było w czasie wojny

2019.03.09 10:35:27

Na miejscu policji trochę bym się wstydził przyznawać do tego, że nie potrafią odnaleźć tych osób. Bez najmniejszego problemu kilka losowo wybranych z powyższej listy osób można odnaleźć na popularnych portalach internetowych. Umieszczają tam bardzo szczegółowe informacje z życia.

Podobnie żenujące są wypowiedzi niektórych komentujących.

2019.03.08 09:58:25

Bardzo dobrze. Niech pokazują te, zakazane gemby!

2019.03.08 09:44:57

Nigdy w zyciu i w zadnym wypadku jak bym nawet wiedzial ze to scigany poszukiwany alimenciarz to nigdy nie zglosze tego na policje .Slaska policja normalnie sie tym osmiesza wystawiajac portrety i dokladne opisy poszukiwanych alimenciarzy.Niech lepiej policja poszukuje sciga bandytow mordercow a z alimenciarzami da sobie spokoj.Bardzo duzo rozpadow jest z winy kobiet daja dupy a pozniej zadaja alimentow.Moim zdaniem nieplacenie alimentow nie jest zadnym przestepstwem.

2019.03.08 09:26:55

nigdy w zyciu i w zadnym wypadku nawet jak bym wiedzial ze to poszukiwany alimenciarz to ne zglosze na policje policja to nieeh lepiej da sobie spokoj z alomenciarzami a ssiga poszukuje bandytow mordercow.Bardzo duzo rozpadow malzenstw jest z winy kobiet daja dupy a pozniej zadaja alimentow dla mnie nieplacenie alimentow nie jest zadnym przestepstwem.

2019.03.08 09:18:55

N

2019.03.07 10:27:39

A jaki przepraszam jest cel tej publikacji (?) co innego np. zdjecia mordercow- ok! Ale alimenciarzy. Dajmy na to ze spotkam takiego na ulicy - i co dalej ? Mam zaczac krzyczec „ to ten co nie placi alimentow” zadzwonic na policje ? Hahaaa :) Jak dla mnie to tylko „zapychacz” od redakcji , jak juz nie ma o czym pisac. Po woli i ta aplikacja idzie na dno !!!

2019.03.06 21:13:12

Ach.... Mojego ex nie ma na liście. A ma już 200000 zł do spłacenia...

2019.03.06 16:16:16

wiekszosc z nich mozna odnalezc na popularnym portalu spolecznosciowym, siedza za granica oczywiscie

2019.03.06 13:26:33

Wszyscy narzekaja na niz demograficzny a tutaj prosze - scigamy dawcow nasienia(?) A jak mama mowila „zabezpiecz sie corko” to sie nie sluchalo!!!

2019.03.06 10:27:03

Należy im się szacunek - bo to przecież dawcy 500 , bez nich baby by się teraz tak nie obłowiły.

2019.03.05 21:53:12

Człowieku zastanów się zanim coś napiszesz. Pomyśl najpierw może o tym, że gdyby faceci się zabezpieczali to nie mówili by później "że ona wpadła " bo do tej wpadki potrzeba dwoje.

Samo się nie zrobiło. Poza tym zrobić dziecko i płacić na nie te 500zl to jest śmieszne poprostu!

2019.03.05 19:08:20

środkiem płatniczym niech się zajmuje ten co to wymyślił czy produkuje. Baby niech patrzą komu d.. nadstawiają i z brzuchem łażą potem by kierować się wartościami usługi towarzyskiej i kłamac pod ołtarzem