Alimenciarze z woj. śląskiego, których szuka policja - zobacz ZDJĘCIA [cz. 3]

redZaktualizowano 
Zobacz osoby z woj. śląskiego, które zaniedbały spoczywający na nich obowiązek alimentacyjny i nie wypłacają na rzecz własnego dziecka należnych mu pieniędzy. Widziałeś ich? Poinformuj policję! Kliknij w "zobacz galerię".

Wideo

polecane: Flesz: Czy grozi nam katastrofa klimatyczna?

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

2019.04.10 08:41:01

Kijowskiego już znaleźli?

2019.04.07 12:18:01

Kurwy konfidenty

2019.04.06 16:10:56

Wszystko wina środka płatniczego i tego co go wymyślił.Związek działa teraz w postaci usługi towarzyskiej sypiąc tak szybko jak dalekie jest od Boga wartosć małżonków

2019.04.06 10:14:38

Celem pińcet plus wg. PISu było podobnież aby było więcej dzieci, no to chłopaki się natrudzili ( dla nich za frajer) a baby mają te pińcet, bo przecież chłopy tej kasy nie dostają.

2019.04.05 21:54:12

Tak są teraz baby wychowane,du pe do wszystkiego wykorzystają kłamiąc kręcąc, kombinując by przeszkadzać światu istnieć

2019.04.05 11:08:33

Dzięki nim, baby teraz żyją za frajer, czyli za pińcet plus.

2019.04.04 19:05:54

nawet jak go zlapiecie co z nim zrobicie ?? wsadzicie za kratki i ja z moich zarobków mam utrzymywac takiego typa?? śmiech na sali

2019.04.04 18:25:34

na dzień dzisiejszy małżeństwo ma postać usługi towarzyskiej. Kasa, seks i wygoda tylko tyle się liczy.Większość związków jest antyreligijnie ustawione do życia wiec mamy efekty. Zdrada kłamstwo i podstęp to codzienność.

2019.04.04 13:18:37

bez wyroku - a jakże można, bo na dzieci płaci teraz państwo i to nieźle, więc o co ci chodzi ???

2019.04.04 10:29:18

A po co szukac? przecież jest fundusz alimentacyjny :)

2019.04.03 22:37:04

Dozywocie za alimentyczyli historia czlowieka,ktorego załatwil na cacy wlasny siusiak.....Jak mozna byc takim imbecylem,zeby nie placic na swoje dziecko?