Będą dwie niedziele handlowe, bo PiS traci wyborców?

TKZaktualizowano 
Rok 2019 to kolejne zaostrzenie przepisów w związku z ustawą o zakazie handlu w niedziele. W porównaniu do roku ubiegłego teraz Polacy będą mieli do dyspozycji: tylko jedną niedzielę handlową w miesiącu,będzie to zawsze ostatnia niedziela miesiąca. Od 2020 zakazem handlu mają być objęte wszystkie niedziele, z wyjątkiem 7 niedziel w roku. Co sugerują eksperci Biura Analiz Sejmowych? Co wynika z potajemnie sporządzonej analizy? Czytaj więcej - kliknij w następne zdjęcie >>>
Ostatnie doniesienia medialne ws. o zaostrzeniu ustawy o zakazie handlu i wprowadzenia zmian w 2019, skutkujących tylko jedną niedzielą handlową w miesiącu sugerują, że takie rozwiązanie przyczynia się do spadku liczebności wyborców PiS. Ponadto, jak informuje portal wiadomoscihandlowe.pl - skrywana przed światem jest analiza skutków ustawy ograniczającej handel w niedzielę. Co z niej wynika i czy czeka nas powrót do dwóch niedzieli handlowych w miesiącu? Czytaj więcej, kliknij w "zobacz galerię".

Wideo

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

2019.01.20 21:34:39

prawidłowo...zakaz handlu w niedzielę to idiotyzm..zrobić kasy samoobsługowe i już..

2019.01.20 21:20:05

Poszli w PiSdu.... naród głupi ale poznał już waszą "politykę" i zasadzi wam kopa w wyborach. Nikt już nie chce zakłamanej pisowskiej telewizji i reżimowego nacjonalistycznego państwa które troszczy się o pasożytów w czarnych sukienkach i nierobów 500

2019.01.20 20:20:45

Nie bójcie się o wysokość poparcia dla pisu.Dalsze poczynania opozycji tylko poparcie wzmacnia,co widać w sondażach.

2019.01.20 17:16:32

Jak widać po komentarzach nic nie zrozumieliście z tego co się stało. Ani jedni ani drudzy!!

A co handlu w niedzielę, nie jestem zwolennikiem PiS ale za wolnymi niedzielami od handlu jak najbardziej.

2019.01.19 00:06:36

Żaden normalny myślący człowiek nie popiera i nie głosuje na PiS, tylko ameby umysłowe, frustraci i nieudacznicy życiowi którzy w każdym ustroju i każdej gospodarce byli i są nikim - to jest elektorat PiS.

Zawiść, prostactwo, zazdrość innym pomysłu czy sukcesu to typowe dla prawicowych nieudaczników.

2019.01.18 00:40:15

Prowadzony na krótkiej smyczy redaktorzyna wysmarował artykulik.

2019.01.17 11:11:01

Ale bzdury że PIS traci wyborców. Pewnie jest to życzenie PO i SLD. Niektórzy piszą że to PIS przyczynił się do śmierci Prezydenta Gdańska. Ale co otworzę Facebook to widzę nagonkę ale na PIS, Kaczyńskiego itp. są to bardzo obraźliwe strony które niektórzy niby tolerancyjni ludzie udostępnisją. Mam nadzieję że odpowiednie służby się tym zainteresują i pociągną do odpowiedzialności tych którzy podrzegają do nienawiści i zbrodni.

2019.01.17 00:05:06

NSDAPiS traci wyborców? Niemożliwe. A kto był ich wyborcami? Upośledzone skrajnie prawicowe sfrustrowane elementy które nie bardzo wiedzą po co żyją, za to doskonale wiedzą kto jest ich wrogiem, a jest nim każdy kto choćby minimalnie się z nimi nie zgadza.

PiSuary pójdą na dno, raz że ludzie wcale nie chcą wolnych niedziel od handlu, a dwa po tym morderstwie pana prezydenta Adamowicza które jest pokłosiem "polityki" PiSuarów czyli nienawiści do wszystkich innych, osądzania i wyrokowania kto jest złodziejem a kto nie, kto jest Polakiem a kto nie, itd.

Warto dodać do tego nachalną obrzydliwą katolicko-nacjonalistyczną propagandę niewiarygodnej TVPiS, takiego obrzydlistwa nawet komuna nie emitowała której PiSuary tak nienawidzą i ciągle z nią walczą w swoim schizofrenicznym zwidzie.

2019.01.16 08:07:42

Toniecie... Bul bul bul°°°°°°°

2019.01.16 07:44:02

Ktoś kto pisał ten artykuł napisał go w złej intencji. Albo jest komunistą i w to wierzy albo jest upośledzony. Tak czy siak współczuję!

2019.01.15 21:18:41

Bu hah ha bu ha ha !!!!!!! PO KO munistyczne odpady

2019.01.15 20:50:34

PIS traci wyborców ?????? Bzdury lewackich POpapranców - WON na OUT

2019.01.15 18:32:24

BURDEL z uczniem kupionym od nauczycielki IV LO Beaty To miczek działa w Zabrzu na ulicy Roosevelta 5 przez 24 h

2019.01.15 18:24:28

asad jaki kolor masz skóry?

2019.01.15 17:34:42

Widziałem wczoraj przejeżdżający wóz do wywozu szamba. TVP(ISIS) kręciło w pobliżu jakiś reportaż?

2019.01.15 17:16:02

ASAD to polskie imię?

2019.01.15 16:02:22

I znowu ta niemiecka witryna należąca do Polska Press (medialnie: Polska Press Grupa, dawniej: Grupa Wydawnicza Polskapresse) – polska grupa wydawnicza wchodząca w skład niemieckiego koncernu Verlagsgruppe Passau.podjudza i manipuluje