Grypa atakuje! W woj. śląskim choruje już ponad 15 tys. osób [grypa objawy, jak leczyć]

redZaktualizowano 
W przychodniach ustawiają się kolejki pacjentów z podejrzeniem grypy. Liczba potwierdzonych przypadków grypy w ubiegłym tygodniu wzrosła do ponad 15 tys. nowych zachorowań. Tak mówią najnowsze dane sanepidu. A to oznacza, że w połowie stycznia liczba przypadków dość gwałtownie wzrosła. Od listopada bowiem zachorowalność na grypę oscylowała na poziomie około 10-12 tys. przypadków. Taki wzrost nie powinien jednak nikogo dziwić, a wręcz należy się spodziewać, że będzie gorzej. Czytaj więcej na następnej stronie >>>
W ostatnim tygodniu gwałtownie wzrosła liczba chorych na grypę w woj. śląskim. Niestety szczyt zachorowań dopiero przed nami. Oto najnowsze dane Sanepidu - kliknij w "zobacz galerię" i czytaj więcej.

Wideo

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

2019.02.18 15:10:27

Siejecie ignorancką panikę fałszywym tytułem "choruje już ponad 15 tys. osób". Tyle na temat tego "artykułu".

2019.01.31 17:23:14

Ja sie szczepię od lat nie i nie pamiętam co to znaczy grypa. Szczepienia są skuteczne wtedy, gdy się człowiek szczepi kilka lat z rzędu.

2019.01.31 08:06:18

Grypa? A badania na obecność wirusa z krwi to potwierdzają? Pewnie nawet nie wykonywane...

2019.01.30 23:11:43

Inni

2019.01.30 22:57:52

Mafia i jeszcze raz mafia

2019.01.30 22:54:47

U

2019.01.30 22:51:16

Szczepią się jakimś

gównem i mamy później niewiadomo jakie grypy,na które nic nie pomaga.

2019.01.30 22:25:13

grypa czy jakość powietrza najgorsza dziś w Polsce i Europie powala mieszkańców? współczuję, bo nie ma tam czym oddychać jeśli nawet ktoś jest zdrowy

2019.01.30 21:22:19

To nie to, że się nie szczepią. Dzieciaki szczepione też chorują. Mieszkamy w Małopolsce. Mam czwórkę dzieci i dwoje zachorowało mimo szczepień. Objawy: zapalenie spojówek. Ropiejące oczy...masakra, potem gorączka, kaszel, katar i niesamowita chrypa. Ja z mężem, również na lekach. Mam nadzieję, że dwójka będzie ok. Przychodnie pełne. Zdrówka życzę 🙂

2019.01.30 21:07:04

Nie dokonca. Grypa w Myszkowie na Maxa, dzieci szczegolnie.

2019.01.30 19:50:16

Znowu jakiejś partii szczepionek kończy się termin ważności ...i wszystko jasne.

2019.01.30 17:18:30

bo sie nie szczepiom