Gwiazdy i artyści wspierają nauczycieli GALERIA

TKZaktualizowano 
Gwiazdy i artyści wspierają strajk nauczycieli. Zobacz na kolejnych slajdach galerii, kto jest z pracownikami oświaty.
Od 8 kwietnia trwa strajk nauczycieli. Wyrazy wsparcia dla pracowników oświaty wysyłają gwiazdy i artyści. Wśród nich m. in. Dawid Podsiadło, który w emocjonalnym wpisie stwierdził, że nauczyciel od zawsze był dla niego superbohaterem. Zobacz w kolejnych slajdach galerii głosy wsparcia od Anji Rubik, Andrzeja Chyry, Michała Żebrowskiego i innych znanych osób.

Wideo

polecane: Flesz: Czy grozi nam katastrofa klimatyczna?

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

2019.04.17 19:54:31

Dla mnie to szkoda słów na zachowanie nauczycieli, zamiast walczyć o szacunek to oni się coraz bardziej upokazaja

2019.04.16 13:09:06

To nie wsparcie tylko lans:):):)



Jakoś większość celebrytów swoje dzieci edukuje w prywatnych, drogich szkołach - czyżby jednak aż tak nie cenili nauczycieli????

2019.04.11 20:30:55

No i oczywiście działacze zaprzyjażnionego KODu

2019.04.11 20:02:52

Myślę że Artyści i gwiazdy wspierające nauczycieli pokazały wielką klasę i to że los nauczycieli nie jest im obojętny i może dzięki właśnie tak wielu głosom poparcia płynącym w stronę strajkujących nauczycieli rząd w końcu się z nimi dogada i wykaże dobrą wolę.

2019.04.11 15:03:37

"Kobieta z kartką" to życiowa rola P.Ostaszewskiej

2019.04.11 08:38:32

Gwiazdy , gwiazdki , gwiazdeczki ,a na czele sierp broniarza ..,, elita , kasta , bez samodzielnego myślenia .....

2019.04.10 17:01:05

Nauczyciele strajkują...bo muszą przyjść do pracy a nie zawsze mają na to ochotę,bo muszą ,bo muszą nauczać a właśnie mają migrenę z powodu hałasu na korytarzu szkolnym,bo to,bo tamto..i można tak wymieniać bez końca,a przecież kiedyś ktoś łożył na ich wykształcenie tyle że Oni teraz już zapomnieli jak to było..teraz nie liczy się dobro i bezpieczeństwo ucznia tylko kasa,kasa,kasa..a gdzie wasza godność jako pedagogów..Jeżeli nie macie ochoty wykonywać pracy zgodnej ze swoim wykształcenie to do łopaty ..

2019.04.10 15:46:42

Niektóre kosmouchy to poprą wszystko byleby się mogli pokazać.

2019.04.09 23:33:32

Zobaczcie filmik na „nasze miasto Międzyzdroje”. Nauczyciele mają moc! Ciekawe czy pani zalewska odpowie...

2019.04.09 13:59:11

Hahaha, niektóre z nich to już "z zawodu" są protestujące, protestują przy każdej okazji, a Rubik robi krecią robotę, to ta co woli w szkole seks od matematyki.