Jaki prezent dla dla babci i dziadka pod choinkę [ŚWIĄTECZNE PREZENTY]. Sprawdź co kupić BABCI I DZIADKOWI TOP 12

TKAZaktualizowano 
Wiadomo, wraz z wiekiem człowiek zaczyna niedomagać. Każdy zatem najlepiej wie, co jego babci, czy dziadkowi dolega, więc można spokojnie podążać tym tropem. Może coś na wzmocnienie? Pewna znana firma farmaceutyczna ma nawet bardzo ciekawie wyglądające zestawy tego typu z... kieliszkiem ;) Uważaj, co kładziesz pod choinką! Niechciane prezenty świąteczne arch. NM
TOP 12: Jaki prezent dla dla babci i dziadka pod choinkę. To już ostatni weekend przed świętami... a Ty wciąż nie masz prezentu dla babci i dziadka? Co kupić im na święta? Czy bardziej coś praktycznego, a może... wesołego? Wiemy, że nie jest to łatwa sprawa, dlatego też zrobiliśmy małą burzę mózgów i zebraliśmy dla Was 12. propozycji. Jeżeli macie inne pomysły na prezent dla babci i dziadka? Zostawcie w komentarzu.

Jaki prezent dla dla babci i dziadka pod choinkę [ŚWIĄTECZNE PREZENTY]. Sprawdź co kupić BABCI I DZIADKOWI TOP 12

Zebraliśmy dla was kilkanaście propozycji na prezent dla babci i dziadka - zobacz je!


Ile pieniędzy wydajemy na prezenty?

Jak wynika z raportu Ipsos przygotowanego dla Profi Credit, 48 proc. Polaków zaczyna myśleć o wyprawie po świąteczne podarunki już na początku grudnia. 17 proc. kupuje upominki tuż przed Bożym Narodzeniem. Jednak aż 27 proc. ankietowanych przyznaje, że w gwiazdkowe prezenty dla swoich bliskich zaopatruje się w listopadzie, a nawet i w październiku. Ze świątecznego raportu wynika także, że 78 proc. Polaków zamawia upominki przez Internet.

Co prawda 57 proc. Polaków przeznacza na świąteczne prezenty mniej niż 350 zł, ale już 21 proc. ankietowanych rozdysponowuje na gwiazdkę od 351 do 500 zł, 14 proc. od 501 do 800 zł, a 8 proc. powyżej 800 zł.


Nie masz pomysłu na prezent? Sprawdź nasze propozycje:

TOP 15: Jaki prezent dla mamy pod choinkę?
TOP 15: Jaki prezent dla taty pod choinkę.
TOP 10. Jaki prezent dla dziewczynki pod choinkę?
TOP 10. Jaki prezent dla chłopczyka pod choinkę?
TOP 30. Jaki prezent dla chłopaka lub męża pod choinkę?
Prezent dla żony pod choinkę. Co kupić ŻONIE na święta? TOP 10 PREZENTÓW
TOP 10: Jaki prezent dla babci i dziadka pod choinkę?
TOP 10: Propozycje prezentów dla dzieci od Google
Śmieszne prezenty pod choinkę. Zdecydujesz się?

Życzenia bożonarodzeniowe - śmieszne, SMS, krótkie wierszyki 2018

Kartki na Boże Narodzenie ONLINE do pobrania. KARTKI ŚWIĄTECZNE z życzeniami do pobrania i wysłania

Łatwe sposoby na pakowanie prezentów pod choinkę

Wideo

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

2018.12.29 18:53:02

A co myślicie o prezencie jakim jest ciśnieniomierz? ja kupiłam taki ze sklepu Haxe - ma certyfikat jakichś tam kardiologów i jest ponoć ultra dokładny, a wcale nie kosztował aż tak dużo!

2018.12.26 23:49:14

a moja babcia jest dość na czasie, czesto gada z nami na fn itp, ma komputer swój i intermet, dlatego postanowiłam sprawić jej smartfona! super modelem jest meizu m6, ma dobre parametry, kosztuje z 400 pln i idealnie się sprawdzi właśnie do przeglądania internetu. Troche bedzie nauki, ale mysle, że to super sprawa

2018.12.23 13:05:40

haha a może Just Dance z Media Expert, ruch, muzyka, do tego dodatkowy kod, dziadkom się spodoba :D

2018.12.22 22:46:15

sprawdzony pomysł z tym me, skorzystałem i czapki z głów za prokonsumenckie podejście :D

2018.12.22 12:30:44

jak kupujecie na ostatnią chwilę, to polecam odbiór paczek z media expert - mają odbiór czynny aż do 23

2018.12.21 13:36:09

a co myślicie o wózkach na zakupy? ja babci i dziadkowi sprezentowałam na homedome takie dwa, stylowe wózki, mam nadzieje ze sie uciesza

2018.12.20 15:57:17

ja pomyslalam ze dziadkom zamówie fotokalendarz na 2019 roku ktory bedzie zawieral zdjecia wnuków i prawnuków :D kalendarz juz w drodze z https://www.foto4u.pl/kalendarze , mam nadzieje ze sie uciesza!

2018.12.15 11:14:36

moja babcia ma hopla na punkcie naturalnych kosmetyków, dlatego w tym roku postawiłam na markę pat

2018.12.14 23:46:06

Dla dziadka i babci dobrym prezentem może być stacja pogodowa z ciśnieniem powietrza i ekranem zmieniającym kolor od temperatury zewnętrznej. Na stacje-pogody.pl jest poradnik prezentowy, ułatwiający wybór takiego prezentu, polecam: https://stacje-pogody.pl/artykul_pomysl_na_prezent_swiateczny_pod_choinke_stacja_pogodowa_cz_4,92.html

2018.12.13 13:51:38

o!

2018.12.13 13:50:06

sporo sie reklam narobiło :O Ja dziadkom kupuje prezent jeden, wspólny a droższy. Raz dostali robota do pieczenia chleba, innym razem nowe radio do kuchni z wejsciem na plyty cd, w której zawsze leci ulubiona muzyka,płyty, robota do odkurzania Mamibot, kubki z naszymi wspolnymi zdjęciami, akcesoria i kosz kosmetyków. Najbardziej cieszyli się z kubeczków, odkurzacza i dużej antyramy z rodzinnymi zdjęciami :D

2018.12.11 23:19:10

generalnie każdy komentarz tutaj to zakamuflowana mniej lub bardziej reklama :)

2018.12.11 12:53:18

Nie miałam bardzo pomysłu co kupić dziadkom zdecydowałam się na kosz herbat i słodyczy z poczty kwiatowej i ciepły koc. Jeszcze chce im wywołać zdjęcie moje i siostry żeby sobie mogli na komodzie postawić.

2018.12.10 12:23:46

moje dziadki dostaną kubki na ktorym bedzie ich zdjecie ze slubu, mam nadzieje ze sie uciesza bo juz wszystko zamówiłam na https://www.fotoprint.pl/fotokubki

2018.11.28 09:51:12

Ui

2018.10.16 14:31:23

Moja babcia i dziadek dostali na prezent w zeszłym roku foto obraz, na którym było ich zdjęcie z prawnukami. Bardzo się wzruszyli więc było to dla mnie znakiem, że prezent był strzałem w dziesiątkę, a wszystko zamówiłam tutaj https://www.foto4u.pl/fotoobrazy-prostokatne-2-3

2018.09.03 14:49:12

Zawsze stawiam na praktyczne prezenty, moja babcia to prosta kobieta i nie ma wysokich wymagań. W tamtym roku kupiłam jej wózek na zakupy z homedome.pl :)

2018.01.29 23:33:18

Super pomysłem jest zakup łikendu w hotelu dla dziadków. Moi dziadkowie bardzo się ucieszyli jak dałam im bon do Hotelu Salve na kilka dni. Odwiedzili w końcu swoich starych znajomych.

2018.01.28 21:28:37

Ja kupiłem w tym roku swoim dziadkom romantyczny weekend w hotelu Salve. Mają tam bardzo dobrą kuchnie. Głównym celem jednak było odwiedzenie ich starych znajomych bo wywodzą się z tamtych rejonów.

2018.01.11 07:13:56

Trochę nieaktualne jeśli chodzi o prezenty świąteczne, ale to dobra inspiracja z prezentami na dzień babci i dziadka. Bo zawsze warto jakiś drobny upominek dać. Ja moim dziadkom kupiłam robot kuchenny z Wassermana, bo obydwoje kochają gotować i są w tym rewelacyjni! Wiadomo jak to starsi ludzi nie mają takich wygodnych urządzeń. Mój dziadek mimo, że ma piekarnik dalej woli ciasta piec w prodiżu.

2018.01.10 16:57:50

Bardzo dobrze sprawdzają się jakieś spersonalizowane i praktyczne prezenty np. kubki, cała zastawa albo lampki nocne. Piękne lampki, nawet w takim starym stylu można znaleźć na stronie: https://studioswiatla.pl/

Polecam :)

2018.01.08 13:27:09

Dla mojej babci w tym roku wybrałam krem, który odkryłam na ekocudach w Warszawie :D Jest to krem z olejkiem różanym i z olejkiem z opuncji figowej marki bioagadir. Pięknie pachniał i pomyślałam, że zamówię go teraz dla babci

2018.01.08 11:51:59

Doskonała książka dla babci i dziadka to „Pułapka”. Uznana wrocławska pisarka tym razem zaprasza Czytelników na poszukiwania „szczeliny jeleniogórskiej”. Ten poniemiecki schowek z czasów II wojny światowej to nie lada gratka. Wewnątrz najpewniej znajdują się kosztowności. Brylanty, złoto, dzieła sztuki i o wiele więcej. Majątek kusi, ale sięgnąć po niego nie będzie łatwo. Na poszukiwania wyruszą bracia Czarnowscy z żonami. To oni dość szybko wskażą, że „szczelina” może znajdować się w Górach Izerskich. Nie minie chwila, a przyłączy się do nich Justus Schwarz, obywatel RFN, wraz ze swym polskim wspólnikiem oraz dziennikarz Jacek Sulima. Poszukiwacze będą musieli mierzyć się z ekstremalnymi warunkami pogodowymi. Na ich drodze staną również nietypowi mieszkańcy gór. Ryzyko wzrasta z każdą chwilą. Niektórzy za swą nieuwagę będą musieli zapłacić wysoką cenę.

2018.01.06 18:08:00

A co powiecie na jakąś ładną lampę np w takim stylu: https://studioswiatla.pl/pl_PL/producer/Elstead/66 ?

2017.12.24 12:16:58

Moja babcia zdecydowanie nie wpisuje się w szablonowe wyobrażenia i na święta kupuję jej smartfon, będzie to co prawda pierwszy taki jej sprzęt i tylko Freemium w Virgin Mobile jej do niego wzięłam na początek, ale znając jej zamiłowanie do nowinek to pewnie za chwilę będzie potrzebowała solidnego pakietu Internetu :D