Kaskadowy pomiar prędkości w woj. śląskim - to już dziś! Na czym polega taka akcja policji?

red.Zaktualizowano 
Policyjne działania rozpoczęły się o godzinie 6.00 i trwać będą do 22.00. Na czym polega kaskadowy pomiar prędkości? Jak tłumaczą funkcjonariusze, to działania wymierzone przede wszystkim w piratów drogowych. Zazwyczaj policjanci drogówki biorą udział w akcjach „Prędkość”, tymczasem działania związane z kaskadowym pomiarem prędkości polegają na tym, że na jednym odcinku drogi ustawionych jest kilka policyjnych patroli oddalonych od siebie o określoną odległość. arc.
We wtorek 8 stycznia policjanci w woj. śląskim prowadzą ogólnopolskie działania kontrolno-prewencyjne pod kryptonimem "Kaskadowy pomiar prędkości". Na czym polega ta akcja? Kliknij w "zobacz galerię" i czytaj więcej.

Wideo

polecane: Flesz: Koniec gorszego jedzenia - żywność w Polsce, jak na zachodzie.

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

2019.01.28 22:25:31

Jak mieli akcje protestacyjna to umieli byc ludźmi dostali podwyżki to i serce sie skończyło.... Tego jeszcze w przyrodzie nie było żeby i psa dało sie przekupić... ;|

2019.01.11 09:44:30

jeb.. sie im wełbach

im wiecej walcza z kierowcami tym bardziej im nie idzie

2019.01.09 18:35:45

policja na l4, a my ostrzegamy się w yanosik

2019.01.08 22:37:02

Niech idą na L4. Przynajmniej był spokój 🙂

2019.01.08 18:21:34

Ok

2019.01.08 14:20:58

Ja się pytam gdzie te pługi i piaskarki

2019.01.08 13:32:07

"Na czym polega taka akcja policji?" To bardzo proste - Wysiadamy z samochodu w ustalonym miejscu, tam czeka dziennikarz, zrobi parę zdjęć i już. Cała wasza "akcja"

2019.01.08 13:19:38

to co, śmigamy z yanosikem?

2019.01.08 13:07:13

Za trudne warunki siedzenia w radiowozie i ogólne nieróbstwo, jeszcze może dostaną premię jak prewencja 11 listopada 500 zł. Za taką akcję musi być premia.

2019.01.08 12:39:07

Rozumiem że taki dzień jest wybrany specjalnie zeby tylko nie musieć nic robić. Kto to wymyślił ?

2019.01.08 11:38:50

Zapomnieli napisać ze to nie dotyczy sędziów i prokuratorów ?

2019.01.08 11:29:16

Szczegolnie dzisiaj gdy na drogach bialo i slisko to ma sens ha ha

2019.01.08 11:20:26

Wszystko po to by obywatel płacił i płacił, a tam gdzie są potrzebni to ich nie ma

2019.01.08 11:18:34

Idealnie dobrany dzień. Nie oglądają prognozy pogody w policji ? W Zawierciu i Myszkowie nikogo nie widziałem.

2019.01.08 10:25:26

kaskadowy pomiar prędkości w Żywcu - ul. Browarna 12 km/h , ul. Dworcowa 10km/h , ul. Kociuszki 5 km/h

2019.01.08 09:48:32

Od rana sypie śnieg a oni sobie robią pomiary prędkości. Takie pomiary to się robi latem jak jest sucha nawierzchnia. Na DTS rano jechałem jak wszyscy 70 na godź. bo szybciej w takich warunkach się nie da.