Do 21 lipca można zgłaszać swoje zdjęcia w konkursie „Stadion Śląski w obiektywie”. Głosowanie już trwa!

Powyżej w galerii prezentujemy wybrane fotografie nadesłane na konkurs.

Konkurs: Stadion Śląski w obiektywie. Czekamy na zdjęcia!

Stadion Śląski zawsze był pełen... emocji. To obiekt, na którym było tyle ważnych wydarzeń nie tylko sportowych, że trudno byłoby wymienić wszystkie. Czytelnicy Dziennika Zachodniego mają wielki sentyment do „Kotła Czarownic” i wiemy, że cieszy ich perspektywa otwarcia zmodernizowanego Stadionu Śląskiego.

W oczekiwaniu na ten moment proponujemy Państwu wzięcie udziału w konkursie „Stadion Śląski w obiektywie”. Z pewnością oprócz wspomnień, macie też swoje zdjęcia z meczów, zawodów, czy koncertów na tym obiekcie. Te pamiątki sprzed lat są bardzo cenne, bo przecież dziś każdy może zrobić zdjęcia telefonem. Kiedyś nie było to takie łatwe.

W naszym konkursie mogą wziąć udział nie tylko zdjęcia archiwalne. Szansę mają nawet fotki, których... jeszcze nie ma, czyli są dopiero w planie - pokazujące obecny Stadion Śląski.

Zdjęcia, które do tej pory dostaliśmy robią wrażenie. Są pamiątkami z wydarzeń na stadionie oraz artystycznymi ujęciami, m.in. z dronów!

Zwycięskie prace pokażemy na wystawie, którą otworzymy we wrześniu na Stadionie Śląskim, a na ich autorów czekają atrakcyjne nagrody. 10 najlepszych zdjęć wybiorą Czytelnicy i Internauci Dziennika Zachodniego. Wyniki tego głosowania publikujemy na: dziennikzachodni.pl/stadion-slaski. Tam też należy zgłaszać swoje zdjęcia. Graniczny termin zgłoszeń to 21 lipca.

Swojego wyboru dokona także jury konkursu, które nagrodzi 10 fotografii. W skład jury wchodzą Arkadiusz Gola - uznany i utytułowany fotoreporter DZ, Maciej Gramatyka - dyrektor Wydziału Komunikacji Społecznej Urzędu Marszałkowskiego, Adam Pawlicki - główny specjalista ds. public relations Stadionu Śląskiego oraz Krzysztof Gronowicz - dyrektor marketingu DZ.

Głosowanie za pomocą SMS-ów potrwa od 30 czerwca do 28 lipca. Jury wybierze swoich laureatów 31 lipca. Tego dnia Komisja Konkursowa ogłosiły wyniki konkursu na stronie internetowej Dziennika Zachodniego.

Stan głosowania:
STADION ŚLĄSKI w obiektywie | Wyniki głosowania

Sport

Komentarze (4)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Misiek (gość)

Przezabawne to że jest kilka zdjęć tego samego autora. Ustawka ?? Przecież te zdjęcia są dostępne w internecie. Bardzo łatwo sprawdzić kto jest ich autorem. Poza tym jeszcze tydzień temu było więcej komentarzy. To rozumiem cenzura profilaktyczna ??

Ona (gość)

Jestem oburzona faktem głosowania zanim minie termin zgłoszeń zdjęć. Jak zawsze wygra kolesiostwo, a nie ciekawe zdjęcie.