Kupiłeś to w Biedronce? Nie jedz tego! Wykryto salmonellę

red.Zaktualizowano 
Państwowa Inspekcja Sanitarna zdecydowała o wycofaniu ze sprzedaży mrożonych jagód leśnych wyprodukowanych przez Orlemans Foods Siemiatycze Sp. z o. o., dla Jeronimo Martins Polska. To mrożonki znanej dyskontowej marki Mroźna Kraina. Czytaj więcej >>>
Kupiłeś w Biedronce ten produkt? Sprawdź natychmiast, czy nie trafiłeś przypadkiem na wycofaną partię. Czytaj więcej - kliknij w "zobacz galerię".

Wideo

polecane: Flesz: Czy grozi nam katastrofa klimatyczna?

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

2018.12.30 22:12:06

a gdzie jest ogólnie coś ze zdrowej żywności.Wszędzie wszystko naszprycowane,a później ludzie umierają na nowotwory,a apteki to wykorzystują i trzepią kase z ludzi

2018.12.18 11:24:54

Biedronka to taki Sajgon ,ciężko tam sie poruszać , bo nawalą tyle badziewia , a połowa z tego to szmelc.

2018.12.17 19:55:45

Nie dosc ze bylo w promocji to jeszcze salmonella gratis.Ciekawe czy bylo to ujete w gazetce.

2018.12.17 19:05:58

Kupujcie w Aldi,towar bardzo dobrej jakości. Polecamy.

2018.12.16 21:56:16

Polak to i szambo zezre bo taniej kupil. A jak kupuje u polaka to chcialby za darmo i jeszcze zeby mu ze stowe doplacil a obcemu kapitalowi jeszcze dupe po sraniu wylize

2018.12.16 21:51:19

Kupujcie w biedronce bo promocja a ze was szlak trafi to taki drobny szczegol wazne ze taniej to typowe dla polakow bo taniej to i gowno kupia.nawet zeby mieli pozdychac

2018.12.16 21:44:11

O

2018.12.16 18:39:40

Daj się zaskoczyć jakością biedronki.

2018.12.16 18:36:27

Ï

2018.12.16 18:30:35

Ta cała bied

2018.12.16 17:59:29

spininigtv Google

2018.12.16 17:47:45

Co to jest "to" , "tego" i "ten produkt" ??? Czego mam nie jeść z tej biedronki?

2018.12.16 17:47:34

8

2018.12.16 17:30:14

Mi

2018.12.16 16:48:06

A zjadłbym sobie jagódki. My jesteśmy jagódki czarne jagódki. Wyglądają pysznie. Salmonella to spisek Big Pharma i inych agentów. Pozdrawiam cieplutko :) :) :)

2018.12.16 16:30:13

Ml

2018.12.16 16:23:59

O

2018.12.16 15:28:18

Biedronka sprzedaje same śmieci.

2018.12.16 14:54:14

Zważając na fakt że podobnych przypadków w tej sieci sklepów było już mnóstwo powinni je całkowicie pozamykać

2018.12.16 14:31:56

Kilka razy zatruliśmy się kupując żywność w Lidlu. W Biedronce jest ok.

2018.12.16 11:58:48

oszukany jeżeli masz dowody że cię oszukali to zgłoś, a jak nie masz to napewno tą sprawą zajmie się policja mowa o Tobie, bo to zniesławienie jest, i są za to poważne konsekwencje. Ja wymieniam tam gotówkę i to większą niż marne 5 tyś i nigdy nie zostałem oszukany a wręcz nawet zawyżone są na korzyść kupującego, sprzedającego:)

2018.12.16 11:29:43

No on

2018.12.16 09:42:25

W innym temacie .UWAGA w kantorze '' Fabian'' przy transakcjach powyżej 5000,00 tys.zł.stosują oszukańcze praktyki co innego pisze na tabeli na stronie internetowej kantoru ,a co innego przeliczają na miejscu .Proszę sprawdzajcie i przekażcie dalej

2018.12.16 09:19:28

nie jedź? mam tego nie jechać? po jakiemu to?

2018.12.16 08:55:18

W innym temacie .UWAGA w kantorze '' Fabian'' przy transakcjach powyżej 5000,00 tys.zł.stosują oszukańcze praktyki co innego jest napisane na tabeli na stronie internetowej kantoru ,a co innego przeliczają na miejscu .Proszę sprawdzajcie i przekażcie dalej