Mają wszystko i oddają to... Bogu. Te gwiazdy nie wstydzą się Jezusa, a wiara jest dla nich najważniejsza

akZaktualizowano 
Gwiazdy i celebryci kojarzą nam się raczej ze światem rozrywki niż duchowości. Być może to właśnie dlatego, kiedy publicznie wypowiadają się na temat swojej wiary, budzą zdziwienie, a nieraz wręcz kontrowersje. Nawet jeśli może się wydawać, że show-biznes i religia wzajemnie się wykluczają, to jednak nie brakuje sław, które otwarcie przyznają, że wierzą w Boga. Kto to taki? Wybraliśmy zaledwie kilku wierzących celebrytów, choć jest ich dużo więcej. Niektórzy na pewno zaskoczą was swoją wiarą! Co o niej mówią? jeffjacobs1990 / pixabay.com
Gwiazdy i celebryci kojarzą nam się raczej ze światem rozrywki niż duchowości. Być może to właśnie dlatego, kiedy publicznie wypowiadają się na temat swojej wiary, budzą zdziwienie, a nieraz wręcz kontrowersje. Nawet jeśli może się wydawać, że show-biznes i religia wzajemnie się wykluczają, to jednak nie brakuje sław, które otwarcie przyznają, że wierzą w Boga. Kto to taki? Wybraliśmy zaledwie kilku wierzących celebrytów, choć jest ich dużo więcej. Niektórzy na pewno zaskoczą was swoją wiarą! Co o niej mówią?

Wideo

polecane: Flesz: Czy grozi nam katastrofa klimatyczna?

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

2019.03.22 08:26:20

Gdyby ten Jezus wiedział co zrobili z jego ideałami Facet z biedoty dał się ukrzyżować a teraz banda cwaniaków uprawia politykę i robi kasę

2019.03.21 09:23:06

Niegdyś określający się jako ateista, Leszek Kołakowski, pod koniec swojego życia napisał: "Ład i sens są z Boga". Bez Boga - to znaczy bez Sensu!

2019.03.20 21:43:05

Do mądra - szanuje Twoje zdanie ale się z nim nie zgadzam ponieważ wiele mądrości z niego nie wypływa. Ustosunkuje się tylko do kwestii związanych z wiarą bo reszta to poziom żenujaco niski i nie ma sensu na ten temat się wypowiadać. Otóż my chrześcijanie "nie uważamy, że.... " ale staramy się wypełniać naukę Jezusa - a on powiedział "Idźcie i gloscie" i wiele innych cytatów mógłbym tutaj podać - my mamy świadczyć o Jezusie. Gdyby tak miało być jak piszesz i np Apostołowie uważali by, że wiara to ich prywatna sprawa i o Jezusie nikomu by nie powiedzieli to o Jezusie nikt nigdy by się nie dowiedział. Może byś to zrozumiała gdybyś znała Pismo Święte albo chociaż o drobinę chciałabyś się pochylić nad zrozumieniem tej kwestii. Pozdrawiam.

2019.03.20 18:38:47

Wierzyc w stworce, boga to w zasadzie pomocna rzecz w zyciu !! I osobista rzecz !! Kosciol i panstwo POWINNO byc rozlaczone. BARDZO zla rzecza jest wierzyc w organizacje zwana religia/kosciol.

Czy nie widzimy ile zla jest wokol czynionego przez ta organizacje ?????

2019.03.20 18:38:47

Wierzyc w stworce, boga to w zasadzie pomocna rzecz w zyciu !! I osobista rzecz !! Kosciol i panstwo POWINNO byc rozlaczone. BARDZO zla rzecza jest wierzyc w organizacje zwana religia/kosciol.

Czy nie widzimy ile zla jest wokol czynionego przez ta organizacje ?????

2019.03.20 17:21:13

gdy niektórzy krzyczą - religia to zabobon, to pytam: dlaczego omijasz czarnego kota na drodze, nosisz talizman na szyi, siadasz na chwilę przed podróżą, płaczesz gdy stłuczesz lusterko; czy to nie są zabobony? to w końcu kto tu jest zacofany?

2019.03.20 17:15:35

Uważam, że wiara jest czymś osobistym i nie rozumiem dlaczego robicie i pokazujecie listę wierzących celebrytów. Jaki jest tego cel? Skoro jednak tak zdecydowaliście , to czekamy na listę gejów, lesbijek, transów i biseksów wśród "kwiatu artystycznego". Mogą być też ich córy i synalkowie.

2019.03.19 13:46:08

ale Jezus was sie wstydzi ze geby sobie nim wycieraci

2019.03.19 13:12:30

Czy ten "artykul" napisal wypasiony katabas?-"katolicy na ulicy"...….biedny ten Jezus….

2019.03.19 10:19:59

Gdy Prezes krzyczy "wara od naszych dzieci" to jednocześnie do swoich mówi "niezawodnie wzmocnicie ducha, gdy Wam dziecko ksiądz(niedomówienie).

2019.03.19 10:15:02

Wszystkie religie to nic innego jak kult zabobonu. Między innymi taki kult zabobonu odprawiał ostatnio Prezes w towarzystwie posłanki w świątyni Jasnogórskiej. Zabobon to nic innego jak przejaw magicznego myślenia o minionych czasach. W dzisiejszym rozumieniu zabobon to przejaw ciemnoty i zacofania. Nazwa zabobon pochodzi od bobonienia czyli pomrukiwania wróżbitów w czasie ceremonii kultu religijnego. Taki zabobon wtłaczają naszym dzieciom katecheci na lekcjach religii, którą wprowadzono do szkół i przedszkoli w wyniku złamania art. 90 pkt 2 KONSTYTUCJI.

2019.03.19 09:44:43

Może napiszcie co o Bogu myślą chorzy ,biedni ,brzydcy,bezdomni,cierpiący,poniżani,wykorzystywani i pogardzani .Wtedy było by ciekawie.Piękni,młodzi i bogaci zawsze chwalą Pana.

2019.03.19 09:22:50

ta cudownie, niewiem za co mam dziękować bogu, za to że co, musze jeść co chwila, martwić się o to jak przetrwać kolejny dzień w tym niesprawiedliwym świecie, że moja praca i życie nie mają zadnego sensu pozatym by zasilić trybik w firmie jakiegoś frajera dostać marne grosze na przetrwanie z dnia na dzień podczas gdy arabscy szejkowie i allah, daje im miliardy na koks, stosy kobiet i zlote kible - i co gdzie tam jest Jezus??

sory, też bym chciał by był prawdziwy, ale prawda jest taka że jesteśmy kupą mięsa, i niewolnikami, nikt nas nie kocha, nawet jesli isntnieje kreator to nie różnimy się dla niego pod względem "milosci" od róż, drzew czy innego badziewia ktore z nami wspolegzystuje.

no, więc Bóg was kocha - a teraz won do roboty i nie ma przebacz!!!