Odra znów w woj. śląskim! Ognisko choroby u pracowników centrum dystrybucyjnego firmy Rossmann

RedakcjaZaktualizowano 
Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Gliwicach, lek. med. Zbigniew Bożek, potwierdza, że w centrum dystrybucyjnym firmy Rossmann w Pyskowicach (pow. gliwicki) wykryto ognisko odry. Gliwicki sanepid uspokaja jednak, że sytuacja jest pod kontrolą. Z tego, co udało nam się ustalić, odrą kilku pracowników miał zarazić mężczyzna z Ukrainy. Czytaj więcej, kliknij w następne zdjęcie... ARC
- Potwierdzam, że wykryto ognisko odry - mówi nam lek. med. Zbigniew Bożek, Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Gliwicach. Sanepid w Gliwicach wykrył odrę u pracowników centrum dystrybucyjnego firmy Rossmann w Pyskowicach (pow. gliwicki). Czytaj więcej, kliknij w "zobacz galerię".

Wideo

polecane: Flesz: Czy grozi nam katastrofa klimatyczna?

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

2018.12.16 16:05:46

Do henia:

a możesz jakoś merytorycznie?

2018.12.14 09:51:35

A dlaczego załączyliście zdjęcie dziecka chorego na BOSTONKĘ !?

2018.12.13 22:34:17

K***wa jak ja PiSu nienawidze i ich wyborców

2018.12.13 22:33:44

Odizolować trzeba ale PiS i TVPIS.

2018.12.13 22:32:57

Zaś jakiś wymysł Prawa i Sprawiedliwości tej nawiedzonej izolacyjnej bandy zła.

2018.12.13 11:18:59

Odra została skutecznie wytępiona w Polsce już 60 lat temu, na wskutek darmowych szczepionek, które kto wtedy fundował Polakom, no kto....... ?

2018.12.13 10:59:36

ela twoje myślenie jest XVIII wieczne i oby twoje dzieci nie zachorowały nigdy na odre czy tez inną chorobę bo nie szczapiłąs dzieci

2018.12.12 19:16:33

Dobrze. Ukraińska swołocz przywlekła odre. Bardzo dobry argument do "leczenia" antyszczepienkowcow. Wytepić należy swołocz a tych anty gonić ile sie da !!

2018.12.12 12:47:57

Do autora artykułu. Chorują pracownicy centrum dystrybucyjnego. Czyli dorośli ludzie. Co ma do tego nieszczepienie dzieci? Moze mi Pan wytłumaczyć jak doszedł Pan do wniosku, ze to wina ruchów "antyszczepionkowych"? Jestem matką dziecka nieszczepionego z powodów zdrowotnych. Mamy oficjalne odroczenie i Sanepid nas nie pogania. Tematem szczepionek chcąc czy nie muszę się intensywnie interesować. Po przeczytaniu wielu opracowań ( naukowych,) dotyczących szczepień zaczynam mieć alergie na pseudo bełkot dziennikarski dotyczący tego tematu. I obiecuje, ze zacznę pisać skargi do REM na tak nierzetelne artykułu.

2018.12.12 11:05:53

Polomarket Kłobuck też jest Odra z Ukrainy przywieziona

2018.12.12 09:13:53

ciekawe jak stwierdzili że to odra, przecież na wyniki (potwierdzenie laboratoryjne) czeka się ok. 16 dni

2018.12.12 08:23:47

Masz racje te szczepionki na rynek polski sa nic nie warte. Nawet WHO podaje ze np szczepionka bcg ma niewielka skutecznosc i odradza jej stosowanie. Niemcy juz od 20lat nie korzystaja z tej szczepionki. Natomiast sa szczepionki skuteczne ale ich na rynku polskim nie ma.

2018.12.12 00:46:53

Pracuję w zakładzie gdzie pracownicy z Ukrainy stanowią 80 % pracowników. Odry jakoś nie widać....

2018.12.11 23:10:45

Anonim jak tam, strukturyzowana woda z przywróconą pamięcią wypita? Lewoskręty banan zjedzony? Trzeba dbać o zdrowie!

2018.12.11 21:06:10

a co z bugiem

2018.12.11 21:00:33

Znowu zaczyna się nagonka na świadomych rodziców nieszczepiących swoich dzieci. A przecież od początku podają niektóre media, że odrę przywleczono ze wschodu. I nie ma to żadnego związku z tym, że ktoś nie szczepi swojego dziecka. Większy odsetek osób chorujących na odrę to osoby szczepione. Więc po co nam szczepionki, które nie chronią przed zachorowaniem?