Tego kierowca NIE MOŻE robić w samochodzie. Grozi za to mandat i punkty karne

a.w.Zaktualizowano 
Bycie kierowcą to wielka odpowiedzialność. Częste kontrole Policji mają zwrócić szczególną uwagę na przepisy ruchu drogowego, ponieważ ich stosowanie zapewnia bezpieczeństwo Tobie i innym uczestnikom ruchu. Jak jeździć, żeby nie dostać mandatu? Stosowanie się do znaków poziomych i pionowych a także dostosowanie jazdy do warunków na drodze to banały, o których nie trzeba pisać. Jest kilka rzeczy których nie można robić w aucie. Niektórych nawet nie jesteśmy do końca świadomi. Na co zwrócić uwagę wybierając się w dłuższą trasę? Jakie pułapki czyhają na nas w mieście? Tych rzeczy NIE MOŻESZ robić w samochodzie. Grozi za nie mandat a często także punkty karne.
Bycie kierowcą to wielka odpowiedzialność. Częste kontrole Policji mają zwrócić szczególną uwagę na przepisy ruchu drogowego, ponieważ ich stosowanie zapewnia bezpieczeństwo Tobie i innym uczestnikom ruchu. Jak jeździć, żeby nie dostać mandatu? Stosowanie się do znaków poziomych i pionowych a także dostosowanie jazdy do warunków na drodze to banały, o których nie trzeba pisać. Jest kilka rzeczy których nie można robić w aucie. Niektórych nawet nie jesteśmy do końca świadomi. Na co zwrócić uwagę wybierając się w dłuższą trasę? Jakie pułapki czyhają na nas w mieście? Tych rzeczy NIE MOŻESZ robić w samochodzie. Grozi za nie mandat a często także punkty karne.

Wideo

polecane: Flesz: Czy grozi nam katastrofa klimatyczna?

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

2019.04.01 10:12:25

znajomość przepisów ruchu drogowego to podstawa! rozumiem, ze ktoś sobie yanosika do ostrzegania odpali ale ludzie popracujcie troche nad warsztatem jazdy

2019.01.31 00:06:18

Stacje paliw mają służyć kierowcom - po co tam alkohol mają i kto narzuca tak wysoką marżę? Niech zmienią nazwę -Stacja paliw i alkoholi

2019.01.27 21:47:21

A znaki poziome obowiązują jak nie ma znaków pionowych.?????

2019.01.26 21:18:32

Najwieksza bzdura to jest z tym dokumentem prawa jazdy.

Skoro w CEPIK u mozna sprawdzic dowod rejestracyjny pojazdu oraz polise OC to dlaczego nie wprowadzili mozliwosci sprawdzenia prawa jazdy? hehehehehehehehe

2019.01.26 20:10:18

Jak pic w ałcie bez kluczykuw morzna a takie prawa to poje... jest to niech zakarza wogle picia i palenia zobaczymy z czego rzad bendze rzył powalone

2019.01.26 17:17:10

Ko ubezpieczenie

2019.01.26 17:15:46

Nawet nie będę się wypowiadał.. I ktoś jeszcze bierze pieniądze za takie artykuły. Ha żal

2019.01.26 14:43:21

Ale i nowiny.Nie macie tam co robić to włączcie sobie aktualizacje a nie zamieszczać artykuł gdzie każdy człowiek o tym wie. A może ta osoba co to zamieszczala dopiero o tych rzeczach się dowiedziała. Kompromitacja.Powinni blokować takie dziecinne artykuły. Do przeczkola.

2019.01.26 12:39:51

Sprzdaly się policjant za 600 złotych teraz muszą zarobić a partia pisu powoli odbiera nam wolność w końcu za wystko będzie kara

2019.01.26 12:09:34

Od kiedy to za jazdę po pijaku są mandaty. Jak coś to sąd orzeka grzywnę. A ku ścisłości to mandat może być maksymalnie 1000 zł. a nie do 5000 zł. Pisząc artykuł przydałoby się trochę wykazać wiedzą bądź co bądź podstawową dla kierującego i kierowcy - zgodnie z definicją. Artykuł pisany chyba był przez osobę która powinna mocno się zastanowić nad zmianą pracy. Nie chcę używać słów dosadnych ale jak taki poziom zostanie publikowany to powodzenia i wytrwałości dla czytelników. Przepraszam jakich czytelników.

2019.01.26 10:46:27

Dno, całkowity idiotyzm. Za publikowanie takiego chłamu powinny być grzywny!

2019.01.26 10:01:13

Haha, miałem pisać komentarz, ale widzę że inni zrobili już to za mnie.

100% negatywnych komentarzy do tego artykułu, elegancko.

2019.01.26 09:25:59

Nie da zrobić normalnego artykuły serii muszę klikać bez sensu dno nawet nie zaczynam czytać

2019.01.26 09:15:01

Chyba jakiś rolnik pisze takie bzdetne artykuły. ...

2019.01.26 08:40:49

u

2019.01.26 08:31:58

To co napisałeś wiedzą nawet Ci co nie mają prawa jazdy. Artykuł porażka.

2019.01.26 08:29:56

Wszyscy tu piszący komentarze mają rację!!

Ten artykuł jest do bani.

Nowo upieczony kierowca wie o tym wszystkim więcej niż jest w treści artykułu.

Szkoda czasu

2019.01.26 08:21:22

Masakra ten artykuł, mogli jeszcze napisać że nie wolno jeździć z otwartymi drzwiami

2019.01.26 08:05:56

M

2019.01.26 08:03:54

Głupota co do tego artykułu piszesz idiotyczny artykuł!!!

2019.01.26 07:53:03

Kto pisze te artykuły? Niech zajmie się czymś pożytecznym np. Odśnieżaniem!

2019.01.26 07:50:13

6

2019.01.26 07:10:13

Pić wódę w aucie można na postoju przy wyłączonym silniku ale zawracać na S-kach albo parkować na zatoczce itp. ? Tego się w aucie nie da zrobić ale autem już tak. Kto to pisał?

2019.01.26 07:09:52

Guano news