W swoim mieszkaniu miał nielegalną broń oraz amunicję FOTO

PMZaktualizowano 
W domu jednego z mieszkańców gminy Łazy znaleziono nielegalną broń oraz sporą ilość amunicji. 58-latek posiadał także papierosy bez polskich znaków akcyzy.

Policjanci interweniowali w jednym z domów w gminie Łazy. Jego 58-letni właściciel przechowywał w nim sztucer, 25 sztuk amunicji ostrej kal. 5,6 mm oraz dwie wiatrówki. Jedna z nich została przerobiona na ostrą broń. Mężczyzna nie miał uprawnień na posiadanie broni. Przedmioty zostać zbadane przez biegłych z zakresu batalistyki.

Podczas przeszukania znaleziono także około 100 paczek papierosów bez polskich znaków akcyzy. Mężczyzna został zatrzymany. Na poczet przyszłych kar zabezpieczyli kilka tysięcy złotych. 58-letniemu mieszkańcowi gminy Łazy grozi do 8 lat więzienia.

Wideo

polecane: Flesz: Czy grozi nam katastrofa klimatyczna?

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

2019.01.23 21:25:34

Niestety sporo osób ma fobie na punkcie broni palnej. To co posiadał ten facet powinno byc bronia pierwszego kontaktu dla dzieci pod nadzorem strzelających rodziców. To kbks a nie sztucer - kbk-karabinek, s-sportowy czyli kbks. Amunicja bocznego zapłonu 5,6mm czyli .22 RL to amunicja głównie sportowa ( na fotkach Remington i miedziowany Winchester - najtansza dostepna w sklepach) Na świeżym powoetrzu strzela sie z tego bez sluchawek bo to taka niepoważna amunicja. llość 25 szt ma być sporą ilością? To dokladnie pół paczki i miesci sie w dzieciecej garści. Tlumik i optyka na kbks jak u kłusowników. Natomiast przerabianie broni to już poważna sprawa. Do tego palił fajki z przemytu - to juz poprostu przesadził ;)

2019.01.22 22:45:05

"Przedmioty zostać zbadane przez biegłych z zakresu batalistyki."

Kali bardzo się starać napisać dobra artykuła, ale Kali jeszcze nie rozróżniać balistyka od batalistyka. Kali nie być w szkole prymasem.

2019.01.22 20:48:02

Informacja z gazety.pl : - 80-letni mieszkaniec gminy Kraśnik został zatrzymany przez policję po tym, jak pod jego łóżkiem znaleziono m.in. granaty, karabin, rewolwery, pistolety i ponad 140 sztuk amunicji. Usłyszał też zarzuty za znęcanie się nad żoną i wysyłanie gróźb do wójta swojej gminy.

2019.01.22 20:09:46

A moja Bronia chodzi ciągle nabita, no i co Kulsonów mam do niej wzywać ???

2019.01.22 19:11:08

I co miłościwie opodatkowująca Nas władzo?Pewnie oberwie się legalnym posiadaczom broni bo ta była nie legalna ?

2019.01.22 18:13:52

Za moździerz stojący na piecu kaflowym też zamykają na 8 wiosen.

2019.01.22 16:00:45

Ja tak tylko z ciekawości zapytam...czy milicją i rząd dalej z siebie będą robić idiotów i debili, którzy mają obywatelów za nic a ludzi, którzy mają jakąś pasję będą kreować na terrorystów i niszczyć im życie? Po prostu kur... dramat 😒

Czemu władza tak bardzo obawia się broni w narodzie?... Żeby przypadkiem naród mając już dość okradania i upokorzenia nie wziął sprawy w swoje ręce...? A wypadało by...

2019.01.22 10:40:39

Śmiech na sali.

2019.01.22 09:29:46

U

2019.01.22 07:52:55

Najgorsze to te papierosy bez akcyzy! Jak tak można!?

2019.01.22 07:35:37

W Paryżu mordowali ludzie ludzi.

2019.01.22 07:01:50

To jest chore, jak można mięć nielegalną amunicję skoro ktoś powiedział że nie można? Przecież skoro nie mozna, to nie można. W Paryżu w 2015 też nie można było mieć AK, a jednak 150 osób zostało zamordowanych. To jak to jest? Czyżby zakazy dotyczyły tylko praworządnych obywateli?

2019.01.21 21:58:26

Znowu pieski liżą się po jajkach...

Nagrody już rozdzielone?

Statystyka do góry?

Obyście skisli!

2019.01.21 21:51:27

Balistyki nie batalistyki.....

2019.01.21 21:41:58

W państwie gdzie zwykły obywatel cokolwiek znaczy za coś takiego powinna być tylko konfiskata i niewielka grzywna. U nas broń mają bogacze, politycy i bandyci, a często tych trzech to jest ta sama osoba.

2019.01.21 17:47:11

Prawdziwa i najnowsza wiadomość : - właśnie nowy ( wybory były ok. 1 miesiąca temu) Prezydent Brazyli - zniósł całkowity zakaz posiadania broni przez obywateli. Teraz w Brazyli możesz sobie kupić broń nawet przy okazji zakupu pietruszki.

2019.01.21 15:17:08

a to heca

2019.01.21 14:04:45

Za to jego żona na pewno miała noże kuchenne o długości 25 cm no i wiecie co ? - nic jej nie zrobili !!!!!!!!