Zmiany w L4? Pracodawcy mają dość płacenia chorym pracownikom

TKZaktualizowano 
Czy czekają nas zmiany w zasadach wypłat wynagrodzenia chorobowego dla pracowników? Istnieje taka możliwość. Resort pracy ma wystąpić do ZUSu o oszacowanie kosztów takiej propozycji. Czytaj dalej na kolejnym slajdzie > > >
Zmiany w L4? Pracodawcy mają dość płacenia chorym pracownikom. 33 dni L4 - za taki czas, według obecnych przepisów pracodawcy muszą zapłacić choremu pracownikowi, który nie ma ukończonych 50 lat. Firmy zatrudniające do 10 osób jednak chcą ten okres skrócić, a resort pracy ma wystosować do ZUS-u wniosek, by sprawdził koszty nowego rozwiązania. Prawo powinno być zróżnicowane dla dużych i małych firm - mówi rzecznik MŚP - Adam Abramowicz. Czytaj więcej - kliknij w "zobacz galerię"

Wideo

polecane: Flesz: Czy grozi nam katastrofa klimatyczna?

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

2019.03.10 16:32:33

po to jestescie frajerzy zeby ktos mogl z 500 plus zyc hehe

2019.03.09 09:17:21

Znam takie co na l4

Siedzą u fryzjera i chodzą po kosmetyczkach i stymulują choroby psychiczne

2019.03.08 16:51:34

Oczywiście że powinni bardziej rygorystycznie analizować i wypłacać za L4, wielu jest cwaniaków i naciągaczy.

Tak samo jak powinni zlikwidować PATOLOGIĘ 500 , dodatki i zapomogi tak ale tylko dla PRACUJĄCYCH, nie dla nierobów robiacych dzieci i siedzących przed telewizorem i biorących pieniądze z moich podatków. Nie będę dawał nierobom i lewusom którzy oprócz robienia dzieci do niczego innego się nie nadają.

2019.03.07 21:01:00

te kurwy nawet zdrowym nie chcą płacić

2019.03.07 14:06:14

Do tych pajacow co 500 chcą zabierać....jak was Państwo okrada na okrągło to jest dobrze? Jak politycy furami sie worza? w domku przed telewizorem złodzieje krzyczycie ...ale jak daje to też źle haha bo kolega z bloku obok dostaje i tez ma samochud jak byście nie strzelali slepakami albo mieli kobietę to też woleli byście siedzieć z nie w domu narazie zazdrość was boli że są tacy co nie musza zasowac o 5 rano do pracy a maja tyle samo albo wiecej pozdr.

2019.03.07 11:47:30

Powinni zabrać 500 plus i te wszystkie nieroby za robotę się wziasc. Siedzą i od państwa kase dostają . A ja muszę na takie pasoYty robić. Co dziecek narobia a potem baluja za kasę.

2019.03.07 07:16:32

UNIWERSYTET HUMANISTYCZNO-PRZYRODNICZY w Czestochowie od ponad 4 lat nie płaci pensji założycielce Instytutu Filologii Obcych i NIE JEST DOPUSZCZANA do pracy za pomocą FALSYFIKATU zatytułowanego uchwała senatu nr 68/2014, której nikt nie uchwalał

2019.03.06 22:08:57

@Aśka. Zawsze będziesz niżej w drabinie społeczecznej ode mnie...choćby ci 5000 wypłacali.....pokolenie S.B. już wygrywa z pokoleniem żołnierzy wypiętych.

2019.03.06 21:59:54

@Aśka. Węgiel,węgiel je we wiosce....wojna będzie,przed wojną też był....elektorat Pis.....przyglupie sosjalne niedorozwoje.......

2019.03.06 21:33:03

Tutejszy z Ciebie geju ściągnęło mózg, analfabeto!

2019.03.06 21:10:00

@kaja...."pińcet plus" do główki uderzyło? Już się niedługo skończy. I nie z tego POwodu,że platforma wygra wybory....w końcu może normalni,pracujący obywatele,a wśród nich i mali przedsieborcy zobaczą,że socjal ściaga tu różnej "maści" imigrantów jak muchy do gówna. Jeżeli nie ograniczymy socjalu w Europie mamy "pozamiatane".

2019.03.06 19:42:55

to najlepiej niech zwijają interes,i idą do roboty za 1600zł

2019.03.06 18:26:31

podnoscie dalej place minimalna to pracodawcy tak bedą postepowac i likwidowac zaklady

2019.03.06 17:58:34

Dokladnie .Niech wpierw zaczna placic skladki a potem sie martwią o to ile musza pracownikowi zaplacic .!

2019.03.06 17:05:13

Pracodawcy mają dość płacenia nawet zdrowym pracownikom